Nasz zespół

Nasz zespół specjalistów

Lek. dent. Jarosław Stępkowski

lekarz dentysta, właściciel i dyrektor medyczny Stępkowski Dental Studio, ekspert w dziedzinie protetyki i chirurgii stomatologicznej, implantologii i implantoprotetyki. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko-dentystycznym oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale biotechnologii.

Swoją przygodę z chirurgią i protetyką zaczynał w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, dbając o zdrowie kadry Sił Powietrznych Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej.

Od 20 lat projektuje i wykonuje najnowocześniejsze rekonstrukcje uśmiechu przywracając estetykę i dążąc do doskonałości bliskiej naturze. Tajniki poszukiwania naturalnego piękna w uzupełnieniach protetycznych zgłębiał pod okiem włoskich mistrzów: dr Marco Nicastro, dr Walter Devoto, prof. Francesco Mangani, prof. Angelo Putignano, prof. Giulio Rasperini. Dr Jarosław Stępkowski jest Autoryzowanym Lekarzem Implantologiem BEGO Implant System.

Hig. stom. Aneta Kwaśna

dyplomowana higienistka stomatologiczna z 6-letnim doświadczeniem, menager Stępkowski Dental Studio. Ukończyła Szkołę Policealną Medyczną im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunkach technik dentystyczny i higienistka stomatologiczna. Miała przyjemność przez wiele lat pełnić rolę wykładowcy w tych zawodach w Szkole Policealnej SKK w Toruniu.

Zarówno samodzielna praca z Pacjentem przy zabiegach higienizacyjnych, jak i w zespole wspólnie z lek. dent. Jarosławem Stępkowskim, sprawia jej niezmierną przyjemność. Jako menager Stępkowski Dental Studio dba o organizację i prężne działanie kliniki. Jest niezwykle otwartą osobą, pełną pozytywnej energii, empatii i zrozumienia, stąd można zgłosić się do niej z każdym problemem. Zawsze, z uśmiechem na twarzy, znajdzie rozwiązanie, bo dla niej nie ma sytuacji bez wyjścia.

„Współpraca z Jarkiem od początku była bardzo owocna. Oboje uwielbiamy chirurgię stomatologiczną, a naszą pasją jest protetyka, dzięki czemu dobrze się rozumiemy. Od 6 lat stanowimy świetnie działający tandem, co przekłada się na sukces przy każdym zabiegu. Niejednokrotnie słyszeliśmy od Pacjentów, że nasz duet jest niezawodnym i bardzo pogodnym zespołem, do którego przychodzi się z przyjemnością. Taki odbiór niezwykle nas cieszy i sprawia, że pełni satysfakcji, z ogromnym zaangażowaniem rozpoczynamy każdy dzień pracy. Cieszymy się, że razem z nami spełniacie marzenie o pięknym, zdrowym i naturalnym uśmiechu.”
Aneta Kwaśna