Protetyka

Protezy zębowe

Leczenie protetyczne umożliwia uzupełnienie zarówno pojedynczego braku zębowego, jak i pełnej odbudowy utraconych zębów, a tym samym przywrócenie anatomicznych warunków zgryzowych i estetyki uśmiechu. W Stępkowski Dental Studio wszystkie prace protetyczne są indywidualnie dostosowywane do potrzeb Pacjentów. Przed rozpoczęciem leczenia dr Stępkowski na podstawie obrazu rentgenowskiego i badania Pacjenta przeprowadza szczegółową analizę zgryzu i warunków w jamie ustnej. Planuje odbudowę tak, aby zastosowane materiały jak najlepiej i najtrwalej spełniały swe funkcje. Konsultacja protetyczna pozwala poznać oczekiwania Pacjenta i przedstawić wszystkie możliwe warianty odbudowy protetycznej, jakie można indywidualnie u danego Pacjenta zastosować.

 

Nowoczesne i estetyczne

Protetyka to dziedzina stomatologii wymagająca najwyższej precyzji. Nadrzędną wartością naszej kliniki jest naśladowanie piękna natury. Doświadczenie, wiedza, pasja i zaangażowanie naszych specjalistów z dziedziny protetyki pozwala otoczyć Pacjenta profesjonalną opieką ekspertów, którzy dążą do realizacji prac protetycznych doskonałych zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Za każdym perfekcyjnie wykonanym mostem czy protezą stoi nie tylko praca stomatologa, który projektuje, wykonuje część kliniczną i osadza odbudowę protetyczną, ale również technika dentystycznego, który tą odbudowę tworzy w laboratorium techniki dentystycznej. Tylko współpraca obu ekspertów może zaowocować naprawdę doskonałymi efektami. W Stępkowski Dental Studio prace protetyczne wykonywane są przez laboratoria posiadające wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystujące materiały najwyższej jakości i najbardziej nowoczesne technologie. Współpracujemy tylko z najlepszymi technikami dentystycznymi, dla których najważniejsza w pracy protetycznej jest dokładność, jakość, estetyka i naturalne piękno wykonanej pracy. Poza najnowszymi technologiami CAD/CAM, frezarkami i całym wachlarzem cyfrowych rozwiązań, dla najpiękniejszych rezultatów estetycznych najważniejsze jest bowiem finalne wykończenie i artyzm ręki technika dentystycznego z wyjątkowymi umiejętnościami i talentem.

Rozwiązania protetyczne w Stępkowski Dental Studio:

  • Korona/most porcelanowy na podbudowie metalowej/cyrkonowej
  • Korona pełnokonturowa cyrkonowa
  • Korona pełnoceramicza Emax/Lava
  • Licówka pełnoceramiczna/Emax
  • Inlay/Onlay/Overlay Emax
  • Wkład koronowo-korzeniowy metal/Rhein/cyrkon
  • Proteza szkieletowa bezklamrowa
  • Proteza szkieletowa
  • Proteza akrylowa z zębami kompozytowymi i wzmocnieniem

Prace Protetyczne